KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik/collage 15728832
nr 1572 8832
Thomas Prytz
(1944-2020), Sverige
Blandteknik/collage, "Öppning". Signerad. Pannå, blandteknik, yttermått inklusive ram: 52x64 cm
Thomas Prytz, svensk konstnär född 1944, död 2020.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 oktober 2023
kl 19:36:00
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr